Охрана предприятий

ohrana sc 672x372 - Охрана предприятий

Значення якісної охорони підприємства важко переоцінити. Сучасне промислове підприємство не тільки акумулює значні матеріальні цінності, а й є об’єктом підвищеної небезпеки. Більш того, багато вітчизняних виробництва є об’єктами, на яких діє режим секретності. Отже, промислові підприємства потребують професійно організованої захисту території та виробничих ресурсів.

Охрана Предприятий Киев. Заказать охрану предприятий в Киеве.

Організація охорони підприємства забезпечує його безпеку на тлі загроз різного характеру, починаючи з зовнішніх чинників і закінчуючи техногенними, пов’язаними з самим виробництвом. Звернення до групи компаній «Протект» забезпечить ваше підприємство надійною охороною для реалізації повного комплексу охоронних заходів.

Охорона промислового підприємства має на увазі цілий ряд заходів, для реалізації яких необхідний спеціально навчений, кваліфікований персонал. В тому числі, охорона підприємств переслідує наступні основні цілі:

 • Забезпечення внутрішньооб’єктного і пропускного режимів на території і у виробничих приміщеннях;
 • Підтримання громадського порядку на території, що охороняється промислового об’єкта;
 • Контроль оперативної обстановки на підприємстві за допомогою спеціальних систем і технічних засобів;
 • Запобігання витоку інформації, призначеної для обмеженого користування, що становить службову і комерційну таємницю;
 • Запобігання псування і розкрадання товарно-матеріальних цінностей, майна підприємства;
 • Забезпечення безпеки в разі виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожують життю і здоров’ю співробітників підприємства, а також його матеріальну базу;
 • Попередження хуліганських дій, диверсійних і терористичних актів, інцидентів техногенного характеру;
 • Захист від проникнення сторонніх осіб, вчинення протиправних дій, в тому числі спрямованих на рейдерське захоплення підприємства.

Охранная защита предприятий. Комплексная защита предприятий.

Для забезпечення охорони промислового об’єкта вдаються до наступних видів охоронних послуг:

 • Фізична охорона, в тому числі стаціонарні охоронні пости і мобільні патрулі, піші або з використанням транспортних засобів;
 • Системи відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, пультової охорони, «тривожні кнопки»;
 • Пропускні системи для контролю доступу на територію виробничого об’єкта фізичних осіб і транспортних засобів.

Система організації охорони і забезпечення безпеки на промислових підприємствах багато в чому залежить від їх галузевої приналежності, а також від масштабів об’єкта і його ролі в виробничому процесі. Консультанти групи компаній «security-corporation» оцінять можливі ризики і підберуть оптимальну схему організації охорони промислового об’єкта, що враховує всі можливі деталі, що відповідає побажанням замовника і бюджетним вимогам.

Screenshot 15 - Охрана предприятий

Где заказать охрану предприятий в Киеве?

Охорона підприємств, безумовно, є більш складним завданням, ніж охорона офісних або адміністративних будівель.

Велика територія, будови великої площі, насичені складним обладнанням, – все це диктує високі вимоги до професіоналізму охоронного персоналу.

Кваліфіковані, які пройшли спеціальне навчання співробітники охорони здатні забезпечити безпеку підприємства і його нормальне функціонування, знизити ризики зовнішніх і внутрішніх загроз.

За допомогою фахівців групи компаній «security-corporation» ви зможете підібрати персонал для охорони підприємства, що володіє цінним професійним досвідом і має чудові навички роботи і звернення зі спеціальним обладнанням.

Охрана Предприятий, Охрана Предприятий в Киеве, Охрана Предприятий Киев, Заказать охрану предприятий, профессиональная охрана предприятий, где заказать охрану предприятий.

Охрана предприятий
5 (100%) 14 оценок