Охрана стационарных объектов Киев

Заказать профессиональную охрану【стационарных объектов】в Киеве за доступными ценами ✪ Большой выбор технических и физических средств охраны ✅ Скидки и Акции. Гарантия качественной охраны ✅ стационарных объектов в Киеве.

У сучасному світі складно обійтися без охорони майна, житла або власного бізнесу. Але довірити цю послугу можна не кожному. Охорона стаціонарних об’єктів – це відповідальність, гарантія і спокій клієнтів. Саме тому ми пропонуємо скористатися послугами ФОП «security-corporation».

27 1 - Охрана стационарных объектов Киев

ФОП «security-corporation» за багато років роботи зарекомендувала себе як потужне підприємство, яке складається з декількох груп, що займаються різними видами послуг, таких, як детективне агентство, адвокатська контора, юридична агенція, агентство безпеки, охоронне агентство і експертне бюро. Одним з напрямків охоронного агентства є охорона стаціонарних об’єктів.

Виды стационарных объектов

Всі стаціонарні об’єкти діляться на кілька груп за різними категоріями:

 1. За розміром і територіальності:
 • Об’єкти невеликого розміру мають площу до 100 квадратних метрів. У цю категорію відносяться квартири, невеликі офіси, торговельні площі, що знаходяться в будівлях, намети, лотки, кіоски.
 • Об’єкти середнього розміру – мають площу 100-500 квадратних метрів. Сюди потрапляють квартири з великою площею, приватні будинки із земельними ділянками і різними будівлями, офіси великих розмірів, мають склади і господарські приміщення, обмінні точки великих розмірів, комерційні банки, автостоянки з невеликим числом автомобілів.
 • Об’єкти великого розміру мають площу 500-4000 квадратних метрів. Це можуть бути склади для зберігання продукції, фірми з чисельністю працівників близько 300 осіб, автостоянки з великою площею і т.д.
 • Об’єкти дуже великого розміру мають площу понад 4000 квадратних метрів. Це великі підприємства, бази або фермерські господарства.

ohrana statsionarnih obiektov 01 - Охрана стационарных объектов Киев

 1. За захищеності предмета охорони:
 • висока захищеність стаціонарного об’єкта без слабких місць контролю;
 • середня захищеність об’єкта з декількома слабкими територіями, контрольованими охороною;
 • низька захищеність з великою кількістю слабо охоронюваних місць.
 1. За часом роботи співробітників стаціонарного об’єкта:
 • працівники підприємства виконують роботу в одну зміну;
 • працівники об’єкту, що охороняється працюють у дві зміни;
 • співробітники об’єкта працюють цілодобово.
 1. По виду охоронної системи:
 • простий вид охорони у вигляді обходу території без застосування зброї;
 • складний вид охорони за допомогою відеоспостереження та залучення службових тварин;
 • змішаний вид охорони, де використовується відеоспостереження, службові тварини, транспорт і застосовується зброя.
 1. За місцем розташування стаціонарного об’єкта:
 • предмет охорони розташовується не на виробничій території;
 • охороняється установа розташовується в окремій будівлі або в частині іншого приміщення.

Особенности охраны объектов в ФОП «security-corporation»

Наша компанія займається охороною стаціонарних об’єктів вже багато років. ФОП «security-corporation» є лідером в області охоронних послуг, так як наші фахівці мають досвід роботи в такому напрямку і проходять додаткове навчання і атестацію, що дозволяє мати свіжу інформацію про всі нововведення в області охоронного бізнесу.

Наші фахівці виконують свою роботу сумлінно і якісно, ​​так як мають високу заробітну плату і можливість кар’єрного росту. Деякі наші співробітники навчаються в коледжах і університетах, що вітається керівництвом компанії. Ми підтримуємо своїх співробітників, тому в нашій компанії склався стабільний і згуртований колектив.

Screenshot 8 - Охрана стационарных объектов Киев

Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від того, хто він – фізична особа або власник великої компанії. Перед виконанням роботи ми надаємо замовникам повну консультацію по питанню. Ми опрацьовуємо методи роботи з усіма конкретно і знаходимо рішення, вигідне обом сторонам.

Складається план з урахуванням всіх умов клієнта, після чого підбирається група фахівців для цього об’єкта. Кожен співробітник отримує детальний інструктаж, перевіряє об’єкт на наявність сигналізації або інших видів охорони, після чого приступає до виконання своїх обов’язків.

Охрана стационарных объектов Киев
5 (100%) 42 оценок