Цифрові системи відео спостереження


Для забезпечення безпеки особливо відповідальних або територіально-розподілених об’єктів використовують цифрові системи відеоспостереження, які інтегруються в комплексні системи безпеки і забезпечують візуальний контроль над різними об’єктами.

Установка цифрових камер Київ. Монтаж цифрових камер Київ

Сучасні комплекси безпеки фіксують, записують і аналізують інформацію, що надходить від цифрової системи відеоспостереження, зчитувачів системи контролю доступу, охоронних і пожежних датчиків, а також “вирішують” як діяти системі в автономному режимі або за вказівкою оператора.

Установка цифрової системи відеоспостереження Київ

Основна особливість цифрової системи відеоспостереження – це те, що даний вид систем відеоспостереження застосовується в системах безпеки територіально-розподілених об’єктів, а також в комплексах управління безпекою глобальних компаній.

Монтаж цифрової системи відеоспостереження Київ

Варто відзначити, що в даний час цифрові системи відеоспостереження поступово витісняють аналогові системи відеоспостереження в силу функціональних і технічних характеристик, а, з огляду на бурхливий розвиток цифрових технологій, за своєю ціною цифрові системи відеоспостереження вже наближаються до вартості аналогових систем відеоспостереження.

Функціональність системи відеоспостереження
Комплектація системи відеоспостереження залежить від вимог, що пред’являються замовником до безпеки об’єкту. Як правило, мінімальна конфігурація системи відеоспостереження включає в себе:
• відеокамери;
• пристрої обробки відеосигналів (квадратори, мультиплексори);
• записуючі пристрої (відеомагнітофони, відеореєстратори, відеорекордери);
• пристрої відображення відеоінформації (відеомонітори).


У великі системи відеоспостереження (в залежності від функціональних завдань, поставлених перед системою відеоспостереження) встановлюють додаткові керуючі і допоміжні пристрої – підсилювачі-розподільники, модулятори, телеметричні приймачі, матричні комутатори, клавіатури управління камерами спостереження, відеопринтери, і передавачі і інші охоронні пристрої.

5/5 - (1 vote)