Охорона будівельних майданчиків

Одним із найбільш уразливих у плані охорони об’єктів вважається будівельний майданчик. Охорона будівельних майданчиків. Вона є самостійною територією, де концентрується великий обсяг матеріально-технічних цінностей. Компанія «security-corporation» виконує розробку та реалізація проектів з охорони стаціонарних та мобільних будівельних об’єктів. Ми гарантуємо надійну охорону для техніки та будівельних матеріалів, що знаходяться на ділянці проведення робіт.

Охорона будівельних об'єктів Київ

У разі початку будівництва будівлі або проведення великих ремонтних робіт, безпека об’єкта стає пріоритетом, і потреба в охороні будівництва незаперечна. Не має значення, який масштаб мають роботи і тип об’єкта. При будівництві завжди є матеріали, техніка, інструменти, обладнання та інші цінності, і існує ризик можливих інцидентів. Захист об’єкта необхідний, щоб запобігти можливим інцидентам, збиткам бізнесу та втратам.

≡【ОХОРОНА БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ】⚡ та будмайданчиків у Києві ✪【ОХОРОНА БУДІВНИЦТВА】✅ Дотримання громадського порядку✓ запобігання розкраданням ✅ Дотримання контролю✓ та пропускного режиму✓ на об’єктах, що охороняються.

Замовити охорону будівництва

Широкий спектр охоронних послуг
Багаторічний досвід роботи в охороні
Інфраструктура підтримки 24/7
Контроль кожного об'єкту, що охороняється

Прайс на охорону будівельного майданчика

Ціна послуги з охорони будівництва залежить від таких факторів:

  • Площа будівельного майданчика, що визначить кількість задіяних охоронців;
  • Оснащення території технічними засобами охорони (датчики, відеокамери, елементи СКУД та ін.);
  • Рівень режимності об’єкта.
Ціна охорони будівельних об’єктівОхорона будмайданчика
Вартість охорони будівельного майданчикаВід 14 500 грн.

Що включає послуга охорони будівельних об'єктів

Розробка охоронних заходів. Захист будівельних об’єктів починається з докладного опрацювання причин і особливостей певного майданчика. Наші експерти здійснюють всебічний аналіз, який дає змогу виявити умови та причини, які вміють у майбутньому сформувати загрози безпеці. Охорона будівельного об’єкту, замовити охорону будівництв, охорона будівельного об’єкту у Києві. У ході обстеження ми перевіряємо ступінь освітленості, безпеку огородження, розглядаємо місця складування будівельної техніки, палива для неї, ручного інструменту, кладочних та оздоблювальних матеріалів та ін. На основі проведеного аналізу ми розробляємо цілий комплекс заходів щодо охорони та забезпечення безпеки певного об’єкта.

Охорона консьєрж-служба

– З режимом охорони 24 години – від 15 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – 12 000 грн

Охорона озброєна

– З режимом охорони 24 години – від 30 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 20 000 грн

Неозброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 16 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 12 000 грн

Охорона будівництва

Охорона будівництва - повна безпека будівельного об'єкту

При організації охорони будівельних об’єктів, наші співробітники проводять аналіз та визначають найбільш уразливі та потенційно небезпечні місця на об’єкті. Ця аналітична робота включає оцінку можливих загроз майну, з якими може зіткнутися ваш бізнес. Вартість послуг охорони, що надаються, обговорюється індивідуально, з урахуванням різних факторів, таких як площа об’єкта, кількість техніки та інші специфікації, щоб забезпечити оптимальний захист об’єкта.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Особливості охорони будівельних майданчиків

Здійснення контрольно-пропускного режиму. Охорона території об’єкта від несанкціонованого вторгнення передбачає обмеження доступу за допомогою КПП, що оснащуються електромагнітними замками та турнікетами. Працівники ЧОП пропускають співробітників та інших відвідувачів суворо відповідно до посадової інструкції. Також ми організуємо автотранспортні КПП. Це дає можливість уникати несанкціонованих виїздів та в’їздів транспорту на зону взятого під охорону об’єкта. Охорона Будівельних Об’єктів, Охорона Будівельних Об’єктів Київ, замовити охорону будівельного об’єкту. Вказані пропускні пункти забезпечуються шлагбаумами. Для охоронців передбачено окреме приміщення. Також знадобиться майданчик для здійснення огляду салонів машин та вантажів, що перевозяться.

Що включає охорона будівельних майданчиків

  • Активна охорона запобіжного характеру. Це означає, що передбачаються всі заходи щодо запобігання проникненням, розкрадання та псування зведених елементів конструкцій.
  • Фахівцями розробляється комплекс заходів щодо впровадження демонстративної чи прихованої охорони кожного об’єкта (залежно від його територіальних особливостей, масштабності, від етапу будівництва та ін.).
  • Повноцінний контроль за територією. В рамках цієї послуги забезпечується додаткове освітлення найбільш небезпечних ділянок, встановлення систем спостереження по периметру, а також регулярний обхід території по годинах.
Моніторинг
Охорона 24 /7
850+ постів охорони
Професійна охорона
Монтаж систем охорони
Пульт охорони
Понад 2000 співробітників
Онлайн консультації

ОХОРОНА БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти з фізичної охорони будівельних об'єктів
“Співробітництвом задоволені і збираємось продовжити договір ще на один рік. так само зараз будемо залучати цю компанію до охорони нового складу, тому що впевнені як їхні послуги. “
ИГОРЬ ВЕНЦОВ
“ Тут працюють настояння професіонали у сфері охорони. Найкраща охоронна компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
ЮРА ГОРДИЕНКО
“ Ми замовили у Security Corporation фізичну охорону на 11 постів. Дуже задоволені охоронці майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
АННА ГОРОВАЯ

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити охорону об’єктів та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

5/5 - (311 votes)