Охорона культурних установ


ᐈ Замовити 【ОХОРОНУ ТЕАТРІВ | МУЗЕЇВ | КІНОТЕАТРІВ】 ✪ Великий спектр охоронних послуг ✅ Професійно ✅ Гарантія якісної охорони театру✓в музеїв✓ кінотеатрів✓ в Києві.

Професійна охорона установ культури (охорона кінотеатрів, театрів, палаців культури, музеїв, виставок, бібліотек, театрів і концертних залів, палацово-паркових ансамблів) в Києві за доступними цінами від охоронної компанії S.C. Фізична охорона об’єктів Київ. Професійна охорона в Києві.

Наявність безцінних матеріальних і культурних цінностей, а також скупчення великої кількості людей, викликає підвищене інтерес до нм криміналу, підвищуючи ризик виникнення нештатних і надзвичайних ситуацій: пожеж, пров окацій, розкрадань, терактів, диверсій, захоплення заручників і т.д.

Охорона театрів і музеїв в Києві

Будь-яка надзвичайна подія порушує нормальне функціонування таких об’єктів загрожує вкрай негативними наслідками, величезним суспільним резонансом, непоправних збитком державі і суспільству. Багато об’єктів культури представляють крім того і величезну історичну цінність, тому надійна їх охорона вкрай важлива для культурної спадщини країни. Охорона палаців культури, театрів, концертних залів та інших закладів культури в Москві відноситься до розряду особливо складних, так як вимагає від охоронців постійного нервового напруження, уважності, пильності, готовності в будь-яку хвилину захистити об’єкт і матеріальні цінності, персонал і відвідувачів від злочинних посягань зловмисників і хуліганів.

Замовити охорону театру. охорона музею

Тому для охорони установ культури слід залучати лише професіоналів і найкраще для цієї ролі підходять приватні охоронні підприємства (ПОП). Охорона музеїв, виставок, театрів не повинна кидатися в очі, бути нав’язливою і грубої, але при цьому необхідно щоб вона була «всевидячої, професійної, збалансованої і ефективної». На вибір методів і засобів охорони впливає: криміногенна обстановка в регіоні; габаритні і архітектурно-конструктивні особливості об’єкта; графік роботи; середньостатистичне кількість відвідувачів у будні і у вихідні дні; наявність прилеглої території та автомобільної парковки; функціональні обов’язки охоронців; технічна оснащеність засобами безпеки та ін.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ, на яких ґрунтується ОХОРОНА ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРИ :
– забезпечення цілодобової охорони об’єкта, культурних і матеріальних цінностей,
– здійснення пропускного режиму, відповідно до графіка роботи установи,
– забезпечення громадського порядку і внутрішнього розпорядку,
– огляд внесеного майна та особистих речей, з метою припинення проносу заборонених предметів, продуктів, отруйних і вибухових речовин,
– ведення замково-ключового господарства (зберігання, видача та прийом ключів),
– контроль дотримання встановленого дрес-коду,
– моніторинг оперативної обстановки і дотримання режиму безпеки,
– контроль справності і функціонування технічних засобів безпеки,
– забезпечення безпеки персоналу та відвідувачів закладу,
– забезпечення заборони на аудіо-відео-зйомку,
– захист об’єкта від злочинних посягань, оперативне реагування на нештатні та надзвичайні ситуації, своєчасне залучення відповідних служб екстреної допомоги (МНС, МВС, ФСБ, ГБР, швидкої медичної), організація евакуації людей та матеріальних цінностей, затримання правопорушників для передачі їх працівникам поліції,
– контроль вносити / виносу матеріальних цінностей,
– патрулювання внутрішньої і зовнішньої території за встановленими маршрутами,
– контроль дотримання дорожньо-транспортної дисципліни на прилеглій території,
– захист конфіденційної інформації,
– організація взаємодії з місцевими правоохоронними органами,
– комплекс протипожежних заходів,
– антикримінальні і антитерористичні заходи.

Професійна охорона музеїв

Відповідність зовнішнього вигляду і поведінки охоронців концепції установи – ще одна важлива умова організації служби охорони. Від охоронців потрібно: акуратний зовнішній вигляд, адекватність поведінки, досвід роботи в охороні від 2-х років, знання правових основ і психології поведінки людей в різних ситуаціях. Кандидати в охорону проходять особливий відбір, багаторівневе тестування, серію перевірок і співбесід. У процесі роботи з охоронцями проводяться регулярні професійні тренінги та особлива «об’єктова» підготовка.
 

Замовити охорону театру в Києві

 

СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРИ є комплексом, що складається з наступного обладнання:
– Локальна та периметрова охоронна сигналізація,
– Пожежна сигналізація та системи автономного пожежогасіння,
– Система зовнішнього і внутрішнього охоронного телебачення,
– Датчики – сповіщувачі (об’ємні, руху, розривні, вібраційні, інфрачервоні, радіохвильові, п’єзоелектричні і ін.), Детектори диму і тепла,
– Тривожні кнопки (радіобрелоки),
– Засоби обмеження і обліку доступу,
– Прохідні рамки і металодетектори,
– Антікражное обладнання,
– Системи мобільного і дротового зв’язку,
– Системи оповіщення,
– Системи чергового освітлення і безперебійного електроживлення.
Всі електронні системи інтегруються в єдиний комплекс безпеки (Центральний пульт моніторингу), що дозволяє не тільки полегшити загальний контроль за ситуацією, але і створити алгоритм спільної роботи підсистем комплексу при виникненні будь-якої тривожної ситуації. Дуже важливо, щоб всі використовуване обладнання мало антісаботажнимі і антивандальними властивостями, а також захистом від несанкціонованого використання. Охрана Театров, Охрана Театров Киев, охрана музеев, охрана музеев Киев, охрана Кинотеатров, охрана кинотеатров Киев, Охрана Музея Киев, охрана Театра Киев, охрана Кинотеатра Киев, заказать охрану театра, заказать охрану кинотеатра, заказать охрану музея.
5/5 - (5 votes)