Охорона стаціонарних об’єктів Київ


Приватне охоронне підприємство “security-corporation” здійснює охорону стаціонарних об’єктів різної складності. Список об’єктів, які відрізняються один від одного власним призначенням, досить великий і цілком природно, що охорона будь-якого з об’єктів має свої індивідуальні особливості. Наші експерти готові розробити кращу систему охорони саме під Ваш об’єкт.


Професійна охорона стаціонарного об’єкта

Після огляду об’єкта і підготовки акта огляду наші експерти разом з Вами змінюють запропоновану систему охорони, розробляють інструкції охоронцям і іншу необхідну документацію згідно несення служби на об’єкті, грунтуючись на ваших побажаннях.


Вартість охорони стаціонарних об’єктів складається з:

  1. Числа працівників охорони на об’єкті;
  2. Умов та режиму несення чергування;
  3. Інтенсивності пропускного порядку;
  4. Кваліфікації та необхідної категорії працівників охорони;
  5. Технічної укріпленості об’єкта (наявність КПП оснащеного воротами, турнікетами, естакадами для огляду автотранспорту, шлагбаумами, зчитувачами, ідентифікаторами, металошукачами, камерами.
  6. Устаткування периметра і територій інженерними засобами і засобами виявлення і т.д.);

Замовити охорону стаціонарних об’єктів

Ми гарантуємо персональний підхід до будь-якого замовника, передбачимо всі Ваші прохання і надамо Вам найбільш високоякісні послуги в найкоротші терміни за хорошою вартості.
Професійна охорона 【СТАЦІОНАРНИХ ОБ’ЄКТІВ】 в Києві за доступними цінами ✪ Великий вибір технічних і фізичних засобів охорони Знижки та Акції. Гарантія якісної охорони стаціонарних об’єктів в Києві.
5/5 - (1 vote)