Фізична охорона ювелірного салону

ᗎ【ФІЗИЧНА ОХОРОНА ЮВЕЛІРНОГО САЛОНУ】ᗎ Київ ⭐ Гнучке ціноутворення ᗎ【ОХРАНА ЮВЕЛІРНОГО МАГАЗИНУ】Київ ᗎ Досвід роботи 20 років ᗎ Співробітники зі спецслужб ᗎ Послуги охорони ⭐ Охорона ювелірного салону. Секюріті Корпорейшн – Професійна охорона ювелірного салону. Організація фізичної охорони ювелірного салону Київ – сукупність дій та заходів, спрямованих на збереження майна, захист та підтримання порядку, припинення та усунення нападів, зломів, проникнень, підпалів, саботажів та навмисного заподіяння шкоди іншими способами

Охорона ювелірного салону Київ

Ювелірні магазини та павільйони вважаються об’єктами підвищеної складності та потребують професійного захисту, оскільки перебування на торгових точках малогабаритної, але високооціненої продукції є вкрай привабливим для крадіжки, пограбування, збройного нападу тощо. У зв’язку з цим основне завдання співробітників охорони – забезпечення безпеки майна (дорогоцінностей) та безпеки персоналу.

Замовити охорону ювелірного салону

Постова охорона ювелірного салону

Охорона ювелірних магазинів

Ювелірні магазини належать до особливо привабливих для зловмисників об’єктів, оскільки в них представлені малогабаритні товари з високою ціною. За статистикою, кожне десяте пограбування посідає саме такі торгові точки. Щоб унеможливити ризик дрібного крадіжки або збройних нападів, потрібна організація цілодобової охорони.

Вахтова охорона ювелірного салону

Ціни на охоронні послуги ювелірного салону

Вартість послуг з охорони ювелірного салону Київ розраховується в індивідуальному порядку і залежить від ряду факторів:

 • Кількість співробітників.
 • Умов несення служби.
 • Насиченість пропускного режиму.
 • Різновиди послуг.
 • Кваліфікації працівників.
 • Технічного оснащення території КПП, наявність турнікетів. воріт, камер відеоспостереження і т.д.

Прайс на охоронні послуги ювелірного салону

Ціна охорони ювелірного салону Добова охорона ювелірного салону Напівдобова охорона ювелірного салону
Вартість охорони ювелірного салону Без НДС от 15 000 грн. С НДС от 18 000 грн. Без НДС от 12 000 грн. С НДС от 14 500 грн.

Фізична безпека ювелірного салону

Охоронна компанія – Секюріті Корпорейшн, надає якісні послуги з охорони ювелірного салону Київ. Професійні охоронці зі спецслужб. Охорона об’єктів нерухомості, офісів, складів, бізнес-центр, торгових центрів, автомайданчиків, заводів за оптимальними цінами. Вартість охорони ювелірного салону. розраховується індивідуально під кожного клієнта та особливості об’єкта, що охороняється. Замовити якісні послуги з охорони ювелірного салону можна у нас!

Послуги охорони ювелірного салону недорого

Фото наших охоронців на постах ювелірного салону

Послуги охорони ювелірного салону

Охорона ювелірного салону здійснюється комбінованим способом: за допомогою охоронців, що знаходяться безпосередньо у залах, та систем відеоспостереження, що охоплює не лише внутрішні приміщення, а й прилеглі території, насамперед автостоянки. Обов’язковою є наявність чергової групи, завдання якої оперативно висунутися до місця конфлікту або скоєння злочину і розняти учасників конфлікту або затримати злочинців до прибуття поліції.

Повний комплекс послуг з охорони ювелірного салону

Замовити фізичну охорону ювелірного салону

Забезпечення фізичної охорони ювелірного салону Київ є важливим пунктом при організації системи безпеки. Присутність на об’єкті озброєних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства сама по собі знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв’язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим це загрожує.

Чи потрібна охорона ювелірного салону?

Технічне обладнання охорони ювелірного магазину

Сучасні засоби дуже великі:

 • відеокамери, що дозволяють отримати найвищу якість зображення;
 • рації;
 • системи контролю та управління доступом;
 • сигналізації: пожежна, що спрацьовує при затопленні та проникненні.

Обов’язки охоронця ювелірного магазину

Охорона ювелірного салону має здійснюватись ліцензованими працівниками ЧОПу, які пройшли підготовку у спеціальних установах. Залежно від розряду співробітника використовуються спецзасоби, пневматична та вогнепальна зброя.

До обов’язків охоронців ювелірних салонів входить:

 • підтримка громадського порядку;
 • візуальний контроль за відвідувачами, працівниками;
 • запобігання спробам розкрадання прикрас;
 • захист цінностей та персоналу при збройному нападі;
 • затримання та передача до відповідних органів злочинців.

Кількість працівників визначається з урахуванням площі та особливостей розташування вітрин. Відіграє роль та місцезнаходження ювелірного магазину. Якщо він розташований у торговому центрі, то достатньо одного-двох охоронців. Якщо салон знаходиться в окремому будинку – чисельність збільшується.

ᗎ【ФІЗИЧНА ОХОРОНВ ЮВЕЛІРНОГО САЛОНУ】ᗎ Київ ᗎ Гнучке ціноутворення ᗎ【ОХОРОНА ЮВЕЛІРНОГО МАГАЗИНУ】Київ ᗎ Досвід роботи 20 років ᗎ Співробітники зі спецслужб

5/5 - (5 votes)