Охорона полів і врожаю


≡ 【ОХОРОНА ПОЛІВ І ВРОЖАЮ】 ⭐ в Києві ✪ Охорона Територій ✅ Охорона цехів і Производств. Великий досвід роботи ⭐ 【ОХОРОНА ПОЛІВ І ВРОЖАЮ】 ✅ Наявність спец-засобів ⭐ Система знижок

Замовити охорону полів і врожаю

Попередження розкрадань на полях, виноградниках, фермах є необхідним для збереження врожаю і прибуткової роботи сільськогосподарських підприємств. Необхідно унеможливити крадіжки насіння і готової продукції на всіх етапах вирощування, збору і доставки на пункти зберігання. Організація комплексу охоронних заходів даного напрямку – одна з послуг компанії «Security Corporation». Охоронна фірма має штат спеціально підготовлених співробітників і може забезпечити якісну охорону об’єкта будь-якої площі.

Комплексні послуги з охорони полів і захисту врожаю

Для забезпечення збереження врожаю на обслуговуваних територіях використовується комплекс заходів, що включають фізичну охорону і застосування технічних засобів:

  1. Перевірка збереження посадкового матеріалу на етапі підготовки до с / г робіт: контроль витрати насіння і саджанців, супровід транспортних засобів, що доставляють продукцію на об’єкт.
  2. Нагляд за використанням добрив і хімікатів на полях в період проведення посадкових робіт.
  3. Патрулювання периметра в денний і нічний час, виявлення і затримання розкрадачів врожаю з числа працівників і сторонніх осіб.
  4. Охорона садів, виноградників, полів протягом всього терміну дозрівання зернових, овочів і плодово-ягідних культур.
  5. Контроль за дотриманням працівниками техніки безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.
  6. Охорона гаражів, складських приміщень, елеваторів.

Вартість охорони полів і врожаю

Вид охраны Суточная Полусуточная Количество постов
Цена охраны полей и урожая Без НДС от 15 000 грн.

С НДС от 18 000 грн.

Без НДС от 12 000 грн.

С НДС от 14 500 грн.

1

Професійна охорона полів і врожаю

Комплекс робіт підбирається в залежності від площі об’єкта і включає застосування сучасних технічних засобів і службового транспорту. Розробка індивідуального плану допомагає оптимізувати витрати на проведення охоронних заходів при забезпеченні їх максимального захисту.

Стоимость охраны Киев

Замовити охорону врожаю і полів

«Security Corporation» на протязі своєї діяльності зарекомендувала себе як надійного партнера для аграрних підприємств. Охорона садів, бахчей, полів, виноградників здійснюється спеціально підготовленими співробітниками, які мають транспорт і новітнє обладнання. Лояльні ціни, індивідуальний підхід, висновок офіційних довгострокових договорів, які враховують всі потреби сільгосппідприємства – переваги компанії з 18-річним досвідом роботи. Замовити послуги з охорони полів і врожаю можна зручним способом: по телефону і онлайн, за допомогою короткої електронної форми на сайті.

Оцените эту страницу