Перетяжка диванів

Перетяжка Диванів в Києві ✅️ Послуги заміни оббивки м’яких меблів ✅️ Ремонт та реставрація м’яких меблів ✅️ Гарні Відгуки та ціни ☆ Гарантія якості

Перетяжка м’яких меблів

З часом наші меблі втрачають свою привабливість через втрату кольору та обвітрювання оббивки, а також через деформацію наповнювача. Неймовірна ціна на Перетяжка дивана в Київ | Стара та потерта оббивка вицвітає, протирається, спотворивши зовнішній вигляд приміщення. Відмовлятися від старого дивана чи крісла шкода, особливо якщо каркас у порядку, а пружинний блок із ламелями у хорошому стані. Купівля нових меблів може бути дорогою, особливо якщо це шкіряні меблі. Але що робити у такій ситуації?

У цей момент наше рішення – скористатися послугами перетяжки м’яких меблів від Артмебелі перетяжка. Чому ми?

– Досвідчені майстри нашої меблевої майстерні відновлять м’які меблі будь-якого віку та стану.

– Наші фахівці допоможуть вам заощадити на придбанні нового гарнітура, оскільки заміна оббивки буде більш бюджетним рішенням.

– Ми надаємо послуги по всіх районах Києва та київської області.

– Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання про перетяжку та реставрацію, допоможуть вибрати відповідну тканину, візерунок, малюнок та матеріал наповнювача, а також розрахують вартість робіт.

– Наші дизайнери створять індивідуальний дизайн чи втілять ваші ідеї. До того ж заміна поролону в дивані це оптимальне рішення по відновленню. Також разом з вами підберемо декоративні елементи, стиль оформлення та матеріал.

– Перед початком реставрації ми укладаємо договір на надання послуг та надаємо рік гарантії на виконану роботу.

Ціни на перетяжку

Найменування виробів Вартість роботи
Крісло складної конфігурації від 2000 грн
Крісло з м’якими підлокітниками від 1500 грн
Крісло з декоративною тасьмою та гвоздиками від 2500 грн
Крісло з дерев’яними підлокітниками від 1000 грн
Простий диван (двомісний) від 3000 грн
Кутовий диван від 6000 грн
Тримісний диван від 5000 грн
Тримісний диван складної конструкції від 8000 грн
Кутовий диван складної конструкції від 10000 грн
Кухонний куточок перетяжка від 4000 грн
Стілець з м’якою спинкою від 400 грн
Стілець з декоративною тасьмою та гвоздиками від 500 грн
Перетяжка комплекту диван та 2 крісла (складна конструкція) від 10000 грн
Перетяжка комплекту диван та 2 крісла (стандартна конструкція) від 6000 грн

Етапи перетяжки дивану

Коли майстер починає перетяжку, процес починається або в клієнта вдома, або з виробництва. За попереднім ескізом створюється новий крій з обраного оббивного матеріалу, і підбираються декоративні елементи. Якщо клієнт висловлює бажання змінити дизайн та зовнішній вигляд м’яких меблів, щоб вони гармоніювали з інтер’єром, наші майстри проводять відповідні маніпуляції.

Наші фахівці можуть не тільки замінити старий поролон, а й удосконалити наповнювач, створюючи нові пружинні блоки та встановлюючи сучасні матеріали, такі як синтепон та холлофайбер. Компанія Артмеблі artmebeli.com.ua яка зарекомендувала себе на ринку, виконує якісну перетяжку диванів та будь-яких меблів. Для продовження терміну служби виробу прокладається захисний шар, який захищає наповнювач від пошкоджень.

Крім того, наші майстри готові змінити дизайн м’яких меблів відповідно до побажань замовника. Це може включати створення нового каркасу, нових форм для підголівників або підлокітників, а також встановлення висувних ящиків для меблів. Після виготовлення всіх деталей та пошиття нового чохла кожна деталь встановлюється на своє місце, і перетяжка дивана в Києві вважається завершеною. Залишається тільки доставити оновлені меблі замовнику.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:

 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом’янський район;
 • Шевченківський район.

Що вигідніше – покупка нового дивана чи перетяжка старого

Заміна оббивки дивана, проведена досвідченим майстром з ремонту меблевих виробів, здатна значно продовжити термін служби меблів на 5, а іноді й на 10 років (за умови, що дерев’яний каркас знаходиться в хорошому стані, а система кріплення не пошкоджена).

Переваги реставрації включають:

 1. Економія засобів: Ремонт вживаних виробів часто обходиться до 2 разів дешевше, ніж купівля нового гарнітуру. Після проведених ремонтних робіт замовник отримує практично новий виріб як зовні, так і функціонально, гарантуючи йому тривалий термін використання.
 2. Творчий підхід: Широкий вибір оббивних матеріалів дозволяє реалізувати творчий потенціал. Після переоббивки диван може зазнати повного перетворення на новий дизайн. Наприклад, із тканинних зелених чохлів можна створити шкіряний виріб у пастельних тонах.
 3. Зміна форми: Можливість надання нової форми підлокітникам та спинці, що додає індивідуальності та унікальності меблів.
 4. Збереження якісних меблів: Можливість зберегти улюблені якісні меблі, випущені багато років тому. Меблі старих випусків часто перевершують сучасні моделі бюджетного класу за надійністю та якістю.

Залежно від стану виробу, можна вибрати як просте перетягування дивана, так і повну реставрацію, включаючи заміну наповнювача, ремонт механізму дивана, відновлення каркасу, зміну конструктивних особливостей та кольору меблів, а також встановлення нової фурнітури та декоративних елементів.

5/5 - (222 votes)