время работы 24/7 Круглосуточно

Установка пожежної сигналізації

⭐ 【ВСТАНОВЛЕННЯ пожежної сигналізації】 ⭐ Швидкий монтаж! Експлуатація до 30 років ⭐ 【ЗАМОВИТИ МОНТАЖ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ】 ✅ в Києві. Гарантія якості ✅ Досвід роботи більше 15 років.

Пожежна сигналізація

Замовити монтаж пожежної сигналізації

Такі сигналізації є основним елементом в системі безпеки будь-якого підприємства. Щодня пожежні сигналізації все більш удосконалюються, при цьому винаходяться нові способи виявлення виникнень пожеж, відсоток помилкових тривог поступово знижується.

Пожежна сигналізація Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація в Квартиру установка

Будь-яке підприємство чи офіс обов’язково повинно мати в своєму розпорядженні таку систему. У кожного власника є бажання убезпечити майно свого підприємства, а також життя і здоров’я співробітників. Головне призначення пожежної сигналізації – виявлення пожежі на стадії загоряння і подальша передача сигналу про тривогу на пульт охорони об’єкта.

Пожежна сигналізація

Монтаж пожежної сигналізації

Наступний крок в прогресуванні систем пожежної безпеки – це автоматична пожежна сигналізація, або соращенно АПС. Така сигналізація, як додаток до основних дійових функцій, включає систему оповіщення про пожежу, і пускає в хід систему димовидалення, установки пожежогасіння автоматичним способом і інші протипожежні автоматичні установки. Це система швидкої і автоматизованого реагування на виникнення задимлення або вогнища пожежі, яке виявили пожежні датчики. Установка пожежної сигналізації в Києві.

Ціни на установку пожежної сигналізації і систем

Найменування послугиЦіна, грн.
Установка і підключення теплового пожежного сповіщувача150 грн
Установка і підключення димового пожежного сповіщувача150 грн
Установка і підключення пожежних сповіщувачів полум’я 250 грн
Установка і підключення ручного пожежного сповіщувача125 грн
Установка і підключення вибухозахищеного пожежних сповіщувачів175 грн
Установка пожежного приладу750 грн
Установка і підключення блоку живлення500 грн
Налаштування системи, що включає до 2-х шлейфів2500 грн
Налаштування системи, що включає до 10-ти шлейфів4000 грн
Налаштування системи, що включає до 20-ти шлейфів750 грн
Установка блоку мовного оповіщення1000 грн
Установка динаміків мовного оповіщення200 грн
Налаштування мовного оповіщення500 грн

Вартість монтажу протипожежної системи

Найменування послугиОдиниця виміруЦіна, грн.
Прокладка кабелю відкритим способомм.20 грн
Прокладка кабель-каналум.20 грн
Прокладка кабелю по повітрюм.25 грн
Прокладка кабелю поза приміщеннямим.22 грн
Штробленням.55 грн
Прокладка кабелю в гофротрубем.25 грн
Монтаж кабельних лотківм.125 грн

Установка протипожежної системи

Замовити монтаж протипожежних систем в Києві

Пожежна сигналізація – комплекс сам по собі досить складний, що складається з різних технічних засобів, які призначаються для виявлення загоряння вогню в зоні, що охороняється. В основному, робота протипожежної системи стає набагато ефективніше, якщо використовується спільно інші системи безпеки різного роду приміщень (охоронні сигналізації, системи відеоспостережень, система контролю і управління доступом (СКУД) і т.д.). Фахівці радять, що найкращим рішенням для якісної роботи буде інтегрування систем пожежної та охоронної сигналізації в одній контрольованої панелі. Така інтеграція носить назву охоронно-пожежна сигналізація (ОПС).

Основні компоненти, з яких складається пожежна сигналізація:

  • Панель контролю. Прилад, яким властиво аналізувати стан пожежних датчиків і шлейфів, а також командує запуском пожежної автоматики. Контрольна панель є мозком пожежної сигналізації.
  • Блоки індикації або АРМ на базі ПК. Призначаються для відображення того, що відбувається, а також поточного стану пожежної сигналізації.
  • Безперебійник (ІБП). Головне завдання блоку – забезпечення безперервної роботи системи, навіть в момент, коли відсутнє електроживлення. ДБЖ – це “серце” будь-пожежної сигналізації.
  • Різні типи пожежних датчиків. Їх завдання – своєчасне виявлення продуктів горіння (чадний газ, дим) або вогнища загоряння. Датчики називають “очима” і “вухами” кожної пожежної сигналізації.

Монтаж систем пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація

Концентрація диму в повітрі, наявність чадного газу СО, підвищення температури і відкритий вогонь – ось ті основні фактори, на які реагують пожежні сигналізації.