Установка пожежної сигналізації

⭐ 【ВСТАНОВЛЕННЯ пожежної сигналізації】 ⭐ Швидкий монтаж! Експлуатація до 30 років ⭐ 【ЗАМОВИТИ МОНТАЖ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ】 ✅ в Києві. Гарантія якості ✅ Досвід роботи більше 15 років.

Замовити монтаж пожежної сигналізації

Такі сигналізації є основним елементом в системі безпеки будь-якого підприємства. Щодня пожежні сигналізації все більш удосконалюються, при цьому винаходяться нові способи виявлення виникнень пожеж, відсоток помилкових тривог поступово знижується.

Пожежна сигналізація в Квартиру установка

Будь-яке підприємство чи офіс обов’язково повинно мати в своєму розпорядженні таку систему. У кожного власника є бажання убезпечити майно свого підприємства, а також життя і здоров’я співробітників. Головне призначення пожежної сигналізації – виявлення пожежі на стадії загоряння і подальша передача сигналу про тривогу на пульт охорони об’єкта.

Монтаж пожежної сигналізації

Наступний крок в прогресуванні систем пожежної безпеки – це автоматична пожежна сигналізація, або соращенно АПС. Така сигналізація, як додаток до основних дійових функцій, включає систему оповіщення про пожежу, і пускає в хід систему димовидалення, установки пожежогасіння автоматичним способом і інші протипожежні автоматичні установки. Це система швидкої і автоматизованого реагування на виникнення задимлення або вогнища пожежі, яке виявили пожежні датчики. Установка пожежної сигналізації в Києві.

Ціни на установку пожежної сигналізації і систем

Найменування послуги Ціна, грн.
Установка і підключення теплового пожежного сповіщувача 150 грн
Установка і підключення димового пожежного сповіщувача 150 грн
Установка і підключення пожежних сповіщувачів полум’я  250 грн
Установка і підключення ручного пожежного сповіщувача 125 грн
Установка і підключення вибухозахищеного пожежних сповіщувачів 175 грн
Установка пожежного приладу 750 грн
Установка і підключення блоку живлення 500 грн
Налаштування системи, що включає до 2-х шлейфів 2500 грн
Налаштування системи, що включає до 10-ти шлейфів 4000 грн
Налаштування системи, що включає до 20-ти шлейфів 750 грн
Установка блоку мовного оповіщення 1000 грн
Установка динаміків мовного оповіщення 200 грн
Налаштування мовного оповіщення 500 грн

Вартість монтажу протипожежної системи

Найменування послуги Одиниця виміру Ціна, грн.
Прокладка кабелю відкритим способом м. 20 грн
Прокладка кабель-каналу м. 20 грн
Прокладка кабелю по повітрю м. 25 грн
Прокладка кабелю поза приміщеннями м. 22 грн
Штроблення м. 55 грн
Прокладка кабелю в гофротрубе м. 25 грн
Монтаж кабельних лотків м. 125 грн

Установка протипожежної системи

Замовити монтаж протипожежних систем в Києві

Пожежна сигналізація – комплекс сам по собі досить складний, що складається з різних технічних засобів, які призначаються для виявлення загоряння вогню в зоні, що охороняється. В основному, робота протипожежної системи стає набагато ефективніше, якщо використовується спільно інші системи безпеки різного роду приміщень (охоронні сигналізації, системи відеоспостережень, система контролю і управління доступом (СКУД) і т.д.). Фахівці радять, що найкращим рішенням для якісної роботи буде інтегрування систем пожежної та охоронної сигналізації в одній контрольованої панелі. Така інтеграція носить назву охоронно-пожежна сигналізація (ОПС).

Основні компоненти, з яких складається пожежна сигналізація:

  • Панель контролю. Прилад, яким властиво аналізувати стан пожежних датчиків і шлейфів, а також командує запуском пожежної автоматики. Контрольна панель є мозком пожежної сигналізації.
  • Блоки індикації або АРМ на базі ПК. Призначаються для відображення того, що відбувається, а також поточного стану пожежної сигналізації.
  • Безперебійник (ІБП). Головне завдання блоку – забезпечення безперервної роботи системи, навіть в момент, коли відсутнє електроживлення. ДБЖ – це “серце” будь-пожежної сигналізації.
  • Різні типи пожежних датчиків. Їх завдання – своєчасне виявлення продуктів горіння (чадний газ, дим) або вогнища загоряння. Датчики називають “очима” і “вухами” кожної пожежної сигналізації.

Монтаж систем пожежної сигналізації

Концентрація диму в повітрі, наявність чадного газу СО, підвищення температури і відкритий вогонь – ось ті основні фактори, на які реагують пожежні сигналізації.

5/5 - (22 votes)