Екологічно чисті меблі – це меблі, для виготовлення яких використовуються виключно чисті в екологічному плані матеріали. Сьогодні такими матеріалами для меблів є найчастіше деревина, мармур, ротанг, пробка, бамбук, граніт, вербова лоза, шкіра та інші. Це матеріали, які зустрічаються у природі у чистому вигляді.

Користь вибору екологічних меблів

Віддаючи перевагу предметам домашньої обстановки, виготовленої з натуральних та чистих екологічних матеріалів для меблів, ми тим самим дбаємо про збереження здоров’я домочадців. Як правило, предметами такої домашньої обстановки є корпусні меблі.

Для тих, хто не знає, що таке корпусні меблі: це будь-який предмет меблів, який має свої чіткі чотири сторони, тобто каркас чи корпус. Кращим прикладом цього можуть бути корпусні меблі на замовлення від «Абетка меблів».

Деревина як основний матеріал

Дерев’яні меблі на замовлення по праву вважаються екологічно чистими. Пов’язано це з тим, що дерево не містить шкідливих домішок. Мало того, воно здатне «дихати», виділяючи при цьому натуральні смоли та ефірні олії, які благотворно впливають на самопочуття людини. Тому різні гарнітури та інші елементи, виготовлені з натуральної деревини, – це справді еко-меблі.

Існує багато порід деревини, з якої виготовляють сучасні меблі на замовлення. Вони різняться за виглядом, кольором, запахом, малюнком, ступенем жорсткості та ін. Найчастіше для виготовлення використовують такі види дерева:

  • Сосна – недорога, але дуже корисна для здоров’я людини деревина, особливо для органів дихання, з гарним малюнком.
  • Горіх – довговічний, з оригінальним малюнком, з високою стійкістю до механічних впливів та гарним виглядом.
  • Дуб – матеріал, з якого найчастіше виготовляються корпусні меблі на замовлення. Має особливу міцність, здатний з часом набувати більш красивого вигляду.
  • Ясен – схожий на багато характеристик з дубом, але коштує дешевше.
  • Бук – щільний, пластичний, довговічний і легко обробляється.

Поради щодо догляду за екологічними меблями

Правильний та своєчасний догляд за екологічно чистими меблями допоможе зберегти її зовнішній вигляд та продовжити термін служби. Перш ніж приступати до чищення меблів за індивідуальним замовленням, необхідно визначити ступінь забруднення її поверхні і вибрати засоби, що призначаються для цього. Можна скористатися звичайною ганчірочкою з м’якої тканини або використовувати пилосос, використовувати спеціальні шампуні або мастики.

Сертифікація та маркування

Для продажу меблів, виготовлених з еко-матеріалів, потрібне отримання сертифікату. Як правило, такі меблі мають відповідну еко-етикетку, яка є підтвердженням та гарантією, що така шафа-купе на замовлення виготовлена виключно з екологічно чистих матеріалів.

Для продажу меблів, виготовлених з еко-матеріалів, потрібне отримання сертифікату. Як правило, такі меблі мають відповідну еко-етикетку, яка є підтвердженням та гарантією, що така шафа-купе на замовлення виготовлена виключно з екологічно чистих матеріалів.

Сьогодні купити корпусні меблі в Києві нескладно. Меблі на замовлення від «Абетка меблів» – це:

  • еко-матеріали;
  • використання індивідуальних креслень;
  • виготовлення предметів інтер’єру для дому, офісу та підприємства.

Придбати меблі на замовлення вигідно тим, що при цьому враховуються всі ваші побажання та особливості приміщення. Крім того, в компанії «Абетка меблів» можна легко вибрати необхідні меблі в будинок на сайті, де представлені всі зразки якісних кольорових фото.

5/5 - (5 votes)