время работы 24/7 Круглосуточно

Система видалення диму

Монтаж систем 【видалення диму】 Великий спектр послуг ✪ Доступні ціни на установку систем видалення диму ✅ Обслуговування систем видалення диму Київ. S.C. Охорона Київ ✅ Гарантія якісної системи видалення диму!

Устаткування для таких систем обов’язково має відповідати вимогам спеціального регламенту UNI 9494. Воно встановлюється на об’єктах, які підлягають протипожежного захисту, і в будь-якому випадку повинно забезпечувати безпеку всіх громадян і майна в разі можливого виникнення пожежі.

Установка систем видалення диму Київ

Така система змушена проходити регулярні техобслуговування, як мінімум один раз на рік, а також в разі нештатних ситуацій, або безпосередньо після них. Необхідно перевіряти, що на відкриває пристрої від початкового значення при налаштуванні втрати енергії не можуть перевищувати 10%. Дані перевірки слід виконувати відкриванням і закриванням димовидаляючих пристроїв.

Монтаж систем видалення диму Київ

У будівлях проводять періодичні перевірки, а їх результати заносять в спеціальний журнал техобслуговування. Відповідальність за ведення такого журналу лежить на керуючому будівлею, або ж на його власника. Пристрої ДТУ наводяться в дію газом Діоксид вуглецю (стисненим), який забезпечує величезну штовхає зусилля, воно ж, в свою чергу, забезпечує відкривання системи навіть при найнесприятливіших погодних умовах (вітер, снігопад, блискавка і т.д.).

Замовити установку систем димовидалення

Закриття системи здійснюється по двох точках. Цей процес може забезпечувати стійкість системи і захищати її від випадкових відкриттів. Пристрої димо-та тепловидалення (ДТУ) оснащені системою дистанційного керування. Якщо пристрої розташовані в місцях, важкодоступних для людей, така система дуже зручна.

Замовити монтаж систем димовидалення

Компактність, а також зовнішній вигляд пристроїв димо- та тепловидалення дозволяє створювати світлові ліхтарі з досить великою і корисною площею димовидалення. Дані пристрої можна встановити практично на будь-якому даху.

Установка системи протидимного захисту

Щоб виконати обидва завдання, треба мати спеціально виділену систему механічної вентиляції або ж, як альтернативний варіант, можливість перекладу основної системи ОВК в режим димовидалення. Якщо виходити із сумного досвіду минулих років, а також того, що в справі порятунку людських життів компромісу немає місця.

Монтаж систем протидимного захисту

Для цього розробили точні методики проектування спец. систем вентиляції, які призначені для протидимного захисту. У зв’язку з цим (особливо для висотних будівель як найбільш схильних до неконтрольованого поширення диму при пожежі) варто відзначити ряд рекомендацій, які були зовсім недавно прийняті асоціаціями NFPA і ASHRAE, що стосуються організації систем захисту від диму.

Системи протидимного захисту вирішують наступні завдання:

  • Запобігання поширенню диму на інші приміщення з вогнища загоряння.
  • Запобігання поширенню диму в напрямку основних шляхів евакуації (максимальне забезпечення безпечних шляхів).
  • Забезпечення на суміжних до вогнища спалаху ділянках середу, яка буде прийнятна для персоналу служб пожежогасіння і порятунку.

Існують також додаткові правила:

  • Передбачити зону безпеку подавались захищати від пожежі і диму на кожному поверсі.
  • Передбачення вогнезахисного зонування кожного окремого поверху.
  • Забезпечення позитивного підпору повітря в кожній сходовій клітці, а в ліфтовій шахті – регульованого.
  • Передбачення вогнезахисного зонування кожного окремого поверху.
  • Передбачення димозахисних зонування кожного поверху окремо.
  • Забезпечення можливості виключення станції обробки повітря разом з одночасним включенням системи димовидалення.

Обслуговування систем видалення диму Київ

В добавок можна сказати, що основне завдання систем захисту від диму – максимальне забезпечення безпеки шляхів евакуації людей, які спеціально відведені для таких випадків.

Якщо вас зацікавила дана система, звертайтеся до нас. Охорона. Ми, як фахівці, проконсультуємо з усіх питань, пов’язаних із системою димо-видалення.

5/5 - (2 votes)