время работы 24/7 Круглосуточно

Системи вогнезахисту

При пожежі, незахищені ділянки металоконструкцій нагріваються до критичного максимуму, що може призвести до втрати несучої здатності металу. А це явище може призвести до руйнування будівлі.

Вогнезахист залізобетонних конструкцій

Протипожежна обробка металоконструкцій це один з головних методів підвищення рівня вогнестійкості металу. Цей метод захисту досягається після нанесення на конструкцію спеціального вогнезахисного речовини володіє певними властивостями. Важливо відзначити, що універсального засобу обробки виробів немає. Для кожного з видів матеріалу (метал, деревина, фанера, ДСП), речовина підбирається за типом складу. Визначити характеристики конструкцій, вибрати оптимальний засіб, а так само виконати обробку під силу тільки фахівцям.

Вогнезахист металоконструкцій Київ

Наша компанія має всі необхідні допуски, для даного типу робіт. На сьогодні ми готові запропонувати Вам:

– вогнезахист металоконструкцій

– протипожежна просочування деревини, фанери, ДСП

– вогнезахист залізобетонних конструкцій

– вогнезахист інженерних комунікацій

Всі види робіт виконуються в строгій відповідності законних норм і вимог.

У розпорядженні фахівців нашої компанії є відповідний досвід і необхідне обладнання, для надання повного комплексу послуг в даній сфері від проектування до здачі в експлуатацію. Працюємо як на діючих об’єктах, так і на новозведених або реконструйованих ділянках.

Вогнезахист інженерних комунікацій

Ми надаємо гарантію на всі види наших робіт. Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на лояльні ціни, прийнятні терміни, компетентний персонал і відсутність уваги контролюючих органів.

5/5 - (1 vote)