Установка пультової охорони

ᐈ 【ВСТАНОВЛЕННЯ пультової охорони】 ⭐ в Києві ✅ Ми забезпечимо безпеку Вашої оселі ⭐ бізнесу за доступною ціною ✅ Вибір технічних засобів ⭐ Досвід роботи з 2002 року!

Дана система являє собою моніторинг і охорону об’єктів із застосуванням охоронної сигналізації і при отриманні сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження (ПЦС) діє група швидкого реагування, яка моментально виїжджає на об’єкт. Основне завдання пультової охорони – запобігання незаконного проникнення на об’єкти невідомих осіб і забезпечення захисту від аварій (пожежа, вибух або ж затоплення). Охорона об’єктів.

Пультова охорона за доступними цінами

Основні складові пультової охорони:

• пульт централізованого спостереження або станція моніторингу – ПЦС;

• група швидкого реагування – ГБР;

• служба технічного забезпечення – СТО.

Пультова охорона Київ

Принцип роботи пультової охорони. Монтаж пультової охорони

Якщо на об’єкті виникає непередбачені ситуації, сигнал тривоги моментально передається на ПЦС оперативного чергового. Оператор отримує повну інформацію про те, що трапилося, після цього за вказаною адресою відправляє одну або дві групи швидкого реагування (ДБР).

Установка пультової охорони в Квартирі

Крім повідомлень про тривогу, на ПЦС надходить інформація про всі елементи охоронного обладнання на об’єкті та їх працездатності, причому в постійному режимі. Це дозволяє оперативно реагувати на будь-які несправності і вчасно їх усувати. Пультова охорона замовити Київ.

Пультова охорона квартир в Києві

Основні причини, через які використовують пультової охорону:

незаконні проникнення в приміщення;

нападу на об’єкти;

крадіжки і псування майна;

пожежі, затоплення водою, а також витік побутового газу.

Повна взаємодія з рятувальними службами та правоохоронними органами забезпечують кожного клієнта захистом як від неправомірних дій третіх осіб, так і різного роду стихійних лих. Послуги пультової охорони.


Для того, щоб активувати систему пультової охорони або, при необхідності, зупинити її роботу, потрібно ввести спеціальний захисний код на кнопкової панелі. Також виникає потреба примусово деактивувати систему, але для цього варто звернутися до співробітників центру моніторингу.

Установка пультової охорони Київ

Установка пультової охорони Київ

Для передачі сигналів на ПЦС використовується стільниковий GPRS канал (пакетна швидкісна передача даних в мережі GSM + відеозображення). Також здійснюється, Бездротовий зв’язок через інтернет з використанням радіоканалу. Ці види передачі сигналів мають високий ступінь надійності.

Пультова охорона, в залежності від вимог клієнтів, може включати в себе:

кнопку тривожної сигналізації;

монтаж детекторів руху, які не реагують на тварин;

установку охоронно-пожежних і технологічних сигналізацій (спеціальні датчики по витоку газу і затоплення);

датчики для відкривання дверей;

установку систем активного захисту від проникнення (всі види обладнання, які можуть фізично впливати на порушника), а також автоматизації (блокування газо- і трубопроводів);

моментальну передачу сигналу тривоги на ПЦС з миттєвим реагуванням наряду охорони (або іншої служби реагування, все залежить від події);

передачу інформації про кожну подію на об’єкті клієнта за спеціально встановленими телефонними номерами.

Монтаж пультової охорони в квартирі

Пультова охорона об’єктів

Пультова охорона – механізм складний, але надійний. Для кожного об’єкта, з огляду на всю його специфіку, ми надамо рекомендації по складу і типу систем. Якщо Ви зробите свій вибір на нашу користь, наші фахівці готові виконати їх монтаж і забезпечити охорону об’єкта в короткі терміни.

5/5 - (14 votes)