ОХОРОННА ФІРМА SECURITY CORPORATION

Фізична охорона

Молоді, треновані бійці для будь-яких типів об'єктів. Пости охорони.

Охорона приміщень

Надійна та доступна охорона квартири, будинку або приміщення для бізнесу.

Охоронні системи

Відеоспостереження, системи контролю доступу, пожежна сигналізація, відеодомофони.

Все для клієнта

Для нашої команди ми підбираємо професіоналів, які пройшли тестування на професійну придатність та виконують посадові обов’язки без нарікань з боку замовника.

Большая часть нашего оборудования предназначена для военной, профессиональной службы. Эта особая цель или настоящий смысл события – это военная потеря.

ПОТРІБНА ЯКІСНА ОХОРОНА?

Організація фізичної охорони об'єктів у Києві - все для клієнта.

Безпека

Для нашої команди ми підбираємо професіоналів, які пройшли тестування на професійну придатність та виконують посадові обов’язки без нарікань з боку замовника.

Більшість наших співробітників — колишні військовослужбовці, професіонали, які пройшли спецпідготовку, або мають реальний досвід ведення бойових дій.

ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ ОХОРОНУ?

Наша охоронна компанія має колосальний досвід роботи та надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта. Щоб отримати повну інформацію та замовити охорону об’єктів, достатньо зателефонувати (095) 559-71-77 або залишити заявку в електронному вигляді.

Добавлено в клиент, мои инструкции:
 • Создание системы безопасности, которую можно модернизировать и интегрировать в. Наша система безопасности безопасна.
 • Физическую различные бъекты с материальной ответственностью (данны Этот вопрос индивидуален).
 • Охранные услуги с подписанием договора о неразглашении.
 • Кожен клієнт нашої компанії може бути впевненим у професійному виконанні комплексу охоронних послуг. Оптимальна вартість охорони. Ми пропонуємо набір послуг, пов’язаних із специфікою об’єкта. Ціна на фізичну охорону об’єктів є вигідною і гарантує надійний захист об’єкта.

  Зв'яжіться з нами, використовуючи форму нижче для консультації

  ЧОМУ МИ?

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  18 років на ринку
  2 400 замовлень
  2000 співробітників
  + 750 об'єктів
  180 відгуків

  ОХОРОННА ФІРМА КИЇВ

  18 років досвіду  • Security Corporation більше 18 років забезпечує безпеку своїх замовників на найвищому рівні.
  Слідкуємо за репутацією  • Ми ретельно відбираємо працівників. Охоронці проходять навчання та проходять курси підвищення кваліфікації

  Працюємо на совість  • Для нас кожен замовник унікальний і до кожного застосовується індивідуальний підхід у вирішенні питання.

  НАМ ДОВІРЯЮТЬ

  ОХОРОННА ФІРМА S.C.

  Надаємо послуги з фізичної охорони об’єктів та гарантовано сформуємо потрібний пропускний режим у Вашій організації, повне контролювання пересування автомобільного транспорту, забезпечимо безпеку персоналу та попередимо всі можливі спроби фізичного зазіхання на матеріальну власність. З метою збільшення ступеня охорони об’єктів Ви зможете впевнено передати подібні функції нашої охоронної фірми.

  ВІДГУКИ: ОХОРОНА S.C

  Що кажуть наші задоволені клієнти з фізичної охорони об'єктів
  “Співробітництвом задоволені і збираємось продовжити договір ще на один рік. так само зараз будемо залучати цю компанію до охорони нового складу, тому що впевнені як їхні послуги. “
  ІГОР ВІНЦЯВ
  “ Тут працюють настояння професіонали у сфері охорони. Найкраща охоронна компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
  Юра Гордієнка
  “ Ми замовили у Security Corporation фізичну охорону на 11 постів. Дуже задоволені охоронці майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
  АННА ГОРОВА

  У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

  Зв'яжіться з нами для консультації

  Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

  Замовити охорону та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!