Охорона торгового центру

ᗎ【ФІЗИЧНА ОХОРОНА ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ】ᗎ Київ ⭐ Гнучке ціноутворення ᗎ【ОХОРОНА ТРЦ】Київ ᗎ Досвід роботи 20 років ᗎ Співробітники зі спецслужб ᗎ Послуги охорони від S.C. ⭐ Охорона ТРЦ. Секюріті Корпорейшн – професійна охорона торгового центру. Організація фізичної охорони торгового центру Київ – сукупність дій та заходів, спрямованих на збереження майна, захист та підтримання порядку, припинення та усунення нападів, зломів, проникнень, підпалів, саботажів та навмисного заподіяння шкоди іншими способами.

ВАРТІСТЬ ОХОРОНИ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ

Ціна послуги з охорони торгового центру залежить від таких факторів:

  • Площа ТРЦ, що визначить кількість задіяних охоронців;
  • Оснащення території торговельного центру технічними засобами охорони (датчики, відеокамери, елементи СКУД та ін.);
  • Рівень режимності ТРЦ.
Ціна охорони торгового центруОхорона ТРЦ
Вартість охорони торгових центрівВід 14 500 грн.
Широкий спектр охоронних послуг
Багаторічний досвід роботи в охороні
Інфраструктура підтримки 24/7
Контроль кожного об'єкту, що охороняється

ОХОРОНА ТРЦ

Охоронна компанія – Секюріті Корпорейшн, надає якісні послуги з охорони торгового центру Київ. Професійні охоронці зі спецслужб. Охорона житлових комплексів, офісів, складів, бізнес-центр, торгових центрів, автомайданчиків, заводів за оптимальними цінами. Вартість охорони торгового центру. розраховується індивідуально під кожного клієнта та особливості об’єкта, що охороняється. Замовити якісні послуги з охорони торгового центру можна у нас!

Охорона консьєрж-служба

– З режимом охорони 24 години – від 15 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – 12 000 грн

Озброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 30 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 20 000 грн

Неозброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 16 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 12 000 грн

Замовити фізичну охорону торгового центру

Забезпечення фізичної охорони торгового центру є важливим елементом у системі забезпечення безпеки. Наявність на об’єкті озброєних та спеціально навчених співробітників охоронної компанії сама по собі знижує ймовірність скоєння злочинів на території торговельного центру. Потенційний зловмисник, стикаючись із присутністю міцних і добре обладнаних охоронців, замислюється про наслідки своїх дій та можливі ризики, пов’язані з порушенням закону.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Охорона торгових центрів у Києві

Наша компанія надає охоронні системи безпеки, які взаємодіють тісно із висококваліфікованими співробітниками, що дозволяє забезпечити надійний захист практично будь-якого об’єкту. Наші охоронні послуги зареєстровані у Державному реєстрі і наші співробітники несуть повну відповідальність за всі свої дії. Саме тому наша компанія спеціалізується на охороні об’єктів будь-якої складності.

Сучасні торгові центри є об’єктами підвищеної складності, поєднуючи різні елементи, такі як супермаркети, магазини, бутіки, а також зони відпочинку, включаючи кінотеатри, кафе, дитячі майданчики та атракціони.

Торгові центри є місцями безперервного руху людей та грошей, що підвищує ймовірність фінансових втрат. Кожен власник, чи то невеликий магазин, чи великий супермаркет, зацікавлений у мінімізації ризиків, пов’язаних з крадіжками та пограбуваннями з боку відвідувачів, а також розкраданнями, які здійснюють співробітники. Ефективне вирішення цієї проблеми – організація комплексної безпеки для торгових центрів, включаючи як фізичну охорону, так і технічні засоби забезпечення безпеки.

Моніторинг
Охорона 24 /7
850+ постів охорони
Професійна охорона
Монтаж систем охорони
Пульт охорони
Понад 2000 співробітників
Онлайн консультації

ОХОРОНА ТРЦ ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти з фізичної охорони торгового центру
“Співробітництвом задоволені і збираємось продовжити договір ще на один рік. так само зараз будемо залучати цю компанію до охорони нового складу, тому що впевнені як їхні послуги. “
ИГОРЬ ВЕНЦОВ
“ Тут працюють настояння професіонали у сфері охорони. Найкраща охоронна компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
ЮРА ГОРДИЕНКО
“ Ми замовили у Security Corporation фізичну охорону на 11 постів. Дуже задоволені охоронці майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
АННА ГОРОВАЯ

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити охорону об’єктів та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

4.9/5 - (244 votes)