Установка відеоспостереження

ᐈ МОНТАЖ ⭐ 【СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ】 ✅ Замовити установку відеоспостереження в Києві ✅ 【ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ】 ⭐ Оптимальні ціни. Гарантія. Обслуговування Камер.Такая система є одним з основних і ефективних видів забезпечення безпеки серед технічних засобів, які мають найширшим набором можливостей, які реалізуються.

Це безперервність контролю охоронюваних територій, цілодобово, детекцией руху в зонах, які контролюються, накопиченням інформації по події, автоматичне розпізнавання і порівняння реєстрованої інформації з архівом і так далі. Охорона об’єктів.

Монтаж відеоспостереження. Замовити монтаж камер відеоспостереження

Такі системи є невід’ємною частиною сучасних житлових приміщень, забезпечуючи безпеку людей, що знаходяться всередині, зручність і звичайно ж комфорт (можна не відриватися від перегляду ТБ передач, щоб подивитися, чи відбувається щось зовні, а також інших кімнатах). Системи відеоспостереження підходять і для служби охорони офісу – підвищення надійності захисту і розширення можливостей, збір аналітичної інформації про співробітників і клієнтів, яка в майбутньому може виявитися дуже важливою.

Ціни на установку і монтаж відеоспостереження

Роботи з відеоспостереження. Ціна (без НДС)
Налаштування відеореєстратора за шт. 100 грн.
Монтаж і настройка вуличної відеокамери за шт. 250 грн.
Монтаж і настройка відеокамери всередині приміщення за шт. 200 грн.
Монтаж вуличного блоку живлення для поворотною відеокамери за шт. 100 грн.
Установка ІК датчика для системи відеоспостереження за шт. 110 грн,
Установка і налаштування монітора для системи відеоспостереження на стіні за шт. 75 грн.
Прокладка проводів для системи відеоспостереження за підвісною стелею або скобах за метр. 5 грн.
Прокладання проводів для системи відеоспостереження по стінах (короб, гофратруба, майданчиках) за метр. 10 грн.
Штроблення стін під провід (CCTV) за метр. 20 грн.
Монтаж бездротових камер відеоспостереження. 300 грн.
Монтаж IP-сервера для системи відеоспостереження за од. 100 грн.
Підключення готової системи відеоспостереження до мережі Інтернет. 200 грн.

Принцип роботи IP і AHD (TVI) відеоспостереження

У момент проектування системи відеоспостереження важливо узгодити технічні характеристики кожного з встановлюваних компонентів з оперативно-тактичними вимогами до системи в цілому.

Ключове питання для відеокамер – це вибір числа камер і позицій їх установки, а також відповідності характеристик відіконов і об’єктивів камер динамічним, а також світловим характеристикам сцен, які спостерігаються. Системи відеоспостереження Київ, установка систем відеоспостереження.

Замовити установку відеоспостереження

При роботі в особливих умовах камери забезпечуються додатковими пристроями (наприклад, інфрачервоне підсвічування – застосовується до камер цілодобового спостереження). Дуже важливо при виборі позицій розташування камер максимально виключити “сліпі зони”.

Відеоспостереження під ключ

Бажано забезпечити деяке перекриття зон, які проглядаються, сусідніми камерами.

З метою безпеки системи відеоспостереження застосовують закамуфльовані (приховані) відеокамери або відвернути увагу від таких камер установкою на уявних позиціях відеокамер-муляжів (у виробників компонентів систем відеоспостереження такі камери-імітатори обов’язково міститися в асортименті, а на багатьох об’єктах, що охороняються є “відкрита система” спостереження з таких “камер” такого типу, і реальну з прихованих).

Установка відеоспостереження під ключ Київ

Також можна провести інтеграцію системи відеоспостереження з іншими системами території, що охороняється. Замість моніторів використовують також звичайну ТБ-мережу, перенісши при цьому зображення з декількох камер на вільні телевізійні канали.

Обслуговування камер відеоспостереження

 

Нижче представлені схеми організації відеоспостереження:

  • «Відеокамера – монітор». З’єднання при використанні даної системи здійснюється по коаксіальному кабелю, при цьому, цифрової обробки відеосигналу не відбувається (в цій схемі використання цифрового відеореєстратора не потрібно). Все тому, що відеокамера передає і отримує аналоговий відеосигнал в чистому вигляді.
  • «IP-камера – Інтернет | відеореєстратор | ЛВС – ПК | сервер – монітор ». Схема побудована на базі мережевої архітектури. Вона дає можливість створити широку розподілену систему для відеоспостереження (IP-відеоспостереження) і дозволяє обробляти дані, аналізувати, а також використовувати додаткові функції, завдяки сучасним IT- технологій.
  • «Відеокамера – цифровий відеореєстратор – монітор». При використанні такої схеми передбачається оцифровка сигналу, яка, в свою чергу, виконується спеціальним пристроєм відеореєстратором (з’єднання з відеокамерою відбувається по коаксіальному кабелю). Оцифровка необхідна для:
  1. забезпечення роботи відразу з декількома відеокамерами одночасно;
  2. зменшення обсягу (стиснення) зображення для його подальшого запису і зберігання;
  3. реалізації додаткових функцій (розпізнавання, детекция, рух в контрольованих зонах і т.д.).

Якщо Ви хочете захистити свій будинок або офіс від можливого попадання сторонніх осіб на територію приміщення, звертайтеся. Ми допоможемо Вам з вирішенням цього питання, і забезпечимо Вас і ваших близьких або співробітників від неприємних ситуацій. Системи відеоспостереження, системи відеоспостереження Київ, Установка відеоспостереження.

5/5 - (25 votes)