Охорона житлових комплексів у Києві

Security Corporation має значний досвід у забезпеченні безпеки та охорони різних житлових об’єктів, включаючи багатоквартирні будинки та комплекси (Охорона ЖК), а також так звані ‘клубні’ будинки. Коли ми беремо на себе охорону об’єкта, мешканці можуть бути впевнені, що їх комфорт та безпека повністю забезпечені.

ВАРТІСТЬ ОХОРОНИ ЖИЛИХ КОМПЛЕКСІВ

Ціна послуги з охорони житлового комплексу залежить від таких факторів:

 • Площа ЖК, що визначить кількість задіяних охоронців;
 • Оснащення території житлового комплексу технічними засобами охорони (датчики, відеокамери, елементи СКУД та ін.);
 • Рівень режимності РК.
Ціна охорони ЖКОхорона житлових об’єктів
Вартість охорони житлового комплексуВід 14 500 грн.
Широкий спектр охоронних послуг
Багаторічний досвід роботи в охороні
Інфраструктура підтримки 24/7
Контроль кожного об'єкту, що охороняється

ПРОФЕСІЙНА ОХОРОНА ЖК

Ключовий момент у діяльності нашої компанії з надання послуг фізичної охорони житлових комплексів — це спільне застосування на об’єктах як власне фізичних постів, так і тих засобів охорони, які використовуються для посилення, ефективності, а також підвищення надійності засобів, методів та систем забезпечення безпеки на об’єктах. Професійна ⭐【ОХОРОНА ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ】⭐ за доступними цінами в Києві ✪ Великий досвід в охороні ЖК ✅ Багатоквартирних будинків ⭐ Замовити охорону житлового комплексу ✅ можна в Нашій компанії S.C. ✓ Знижки та Акції.

Охорона консьєрж-служба

– З режимом охорони 24 години – від 15 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – 12 000 грн

Озброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 30 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 20 000 грн

Неозброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 16 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 12 000 грн

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ'ЄКТІВ: ЖИЛИХ КОМПЛЕКСІВ

Протягом останніх двох десятиліть наша країна переживає будівельний бум, сфокусований переважно у таких великих містах як Київ, Одеса та інші мегаполіси. Цей будівельний бум не тільки включає будівництво окремих будівель, але і охоплює створення великих житлових комплексів. Помітно, що приблизно третина з них є житлом преміум-класу, і, отже, мають дуже високу вартість. Коли ви інвестуєте значні кошти у придбання квадратних метрів у таких розкішних житлових комплексах, варто серйозно подумати про безпеку. Адже так само, як ви не залишите свій гаманець з грошима на лавці в публічному парку, ви не можете ігнорувати питання про охорону вашої дорогої квартири, де зберігається вміст, не менш цінний (а можливо, і більш цінний).

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Особливості охорони ЖК

Важливими функціями гарної охорони житлового комплексу є забезпечення безпеки мешканців як усередині житла, так і на прибудинковій території комплексу чи клубного будинку ЖК. Співробітники охоронної компанії, з якою мешканці укладають договір, зобов’язані:

 1. Гарантувати безпеку мешканців житлового комплексу та контролювати доступ небажаних відвідувачів, організовувати контрольно-пропускний режим за потреби.

 2. Підтримувати порядок на прибудинковій території та забезпечувати її безпеку.

 3. Моментально реагувати на загрозу пожежі, знаючи розташування основних засобів пожежогасіння, розташування гідрантів і рукавів, а також вміючи правильно ними користуватися. Охоронці також повинні знати план евакуації мешканців та вживати необхідних заходів.

 4. Проводити цілодобове патрулювання території житлового комплексу.

 5. Бути готовими надати першу медичну допомогу у разі потреби.

Чи є відмінність охорони ЖК від охорони багатоквартирного будинку?

Охорона багатоквартирних будинків може вимагати різноманітних захисних заходів залежно від особливостей кожного конкретного об’єкта. Так як територія багатоквартирного будинку зазвичай менша, ніж у житлового комплексу, підхід до вибору засобів захисту може бути адаптований під конкретні умови. Зазвичай це включає такі заходи:

 1. Встановлення домофону, який дозволяє контролювати доступ та ідентифікувати відвідувачів.

 2. Наявність консьєржа з доступом до кнопки тривоги для швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

 3. Альтернативно, на місці консьєржа може бути розміщений охоронець, відповідальний за контроль пропуску мешканців та ведення спостереження за тим, що відбувається на території з використанням камер відеоспостереження.”

 4. Ці заходи можуть бути адаптовані залежно від специфіки кожного багатоквартирного будинку.

Моніторинг
Охорона 24 /7
850+ постів охорони
Професійна охорона
Монтаж систем охорони
Пульт охорони
Понад 2000 співробітників
Онлайн консультації

ОХОРОНА ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти з фізичної охорони ЖК
“Співробітництвом задоволені і збираємось продовжити договір ще на один рік. так само зараз будемо залучати цю компанію до охорони нового складу, тому що впевнені як їхні послуги. “
ИГОРЬ ВЕНЦОВ
“ Тут працюють настояння професіонали у сфері охорони. Найкраща охоронна компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
ЮРА ГОРДИЕНКО
“ Ми замовили у Security Corporation фізичну охорону на 11 постів житлового комплексу. Дуже задоволені охоронці майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
АННА ГОРОВАЯ

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити охорону об’єктів та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

5/5 - (277 votes)