Послуги зі стягнення боргів

ᐈ【ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ】Будь-якої складності в Києві ✪ Великий досвід по стягненню боргів ᗎᗎ Замовити стягнення заборгованостей ᗎᗎ можна в Нашій компанії S.C. ᗎ Фізична охорона об’єктів ᗎ Багато позичальників свідомо не погашають кредитні заборгованості, користуючись важкою обстановкою. Причому це не лише валютні позики, які залежать від курсу долара і справді вимагають перегляду.

Повернення боргів без суду

Працюємо без передоплати
Оплата послуг відбувається після успішного завершення справи та отримання Вами суми боргу
Результат за 1 місяць
На даний момент 84% справ клієнтів врегульовуються протягом 1-2 місяців. У випадках з підвищеною складністю ми вживаємо всіх зусиль для прискорення повернення ваших коштів
Різні методи
У вирішенні проблеми зі стягнення боргів ми використовуємо різні методи. Які забезпечують максимальну ефективність
Гарантія репутації
Ми завжди дбаємо про ваш імідж та конфіденційність, тому ми детально все прописуємо в договорі

Стягнення боргів будь-якої складності та методами

До боржників можуть належати злісні неплатники аліментів, особи, які заборгували компанії або співробітникам. Це можуть бути невиконані в строк дебіторські та депозитні зобов’язання, штрафні санкції, неоплачені послуги або товар тощо. З усіма цими проблемами допоможе впоратися наша компанія. У вас взяли гроші в борг і не віддають? Ми вирішимо це питання!

Професійні спеціалісти

Дозвіл на зброю

Співробітники зі спецслужб

Послуги зі стягнення будь-яких заборгованостей

Досвідчені колектори з юридичною освітою допоможуть повернути віддані в позику кошти з простроченням платежу у складній ситуації. Ми беремо на себе високі зобов’язання та можемо вибити як одиничний прострочений кредит, так і цілий портфель позик. Послуги зі стягнення боргів Київ. Вам заборгували суму? Звертайтесь до нас, ми вирішимо питання з боргом!

Стягнення заборгованості

Зателефонуйте до нашої компанії для консультації
Ми оцінюємо ситуацію та вивчаємо документацію
Робимо комерційне пропозиція
Укладаємо договір та приступаємо до роботи

Послуги зі стягнення боргів:

 • Повернення боргів з фізичних осіб
 • Стягнення боргів із юридичних осіб
 • Стягнення боргу за розпискою
 • Стягнення боргу за рішенням
 • Повернення боргу по виконавчому листу
 • Стягнення боргу за договором позики
 • Стягнення аліментів
 • Стягнення дебіторської заборгованості
 • Стягнення заборгованості за договором
 • Допомога у поверненні боргів

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Як відбувається процедура стягнення боргів

Повернення боргів потребує досвіду та професіоналізму, які не виходять за межі законодавчих нормативів. Самостійні спроби (особливо приватних осіб) можуть призвести до непередбачуваних наслідків, тому варто звернутися до професійної агенції. Охоронна компанія Security Corporation, використовуючи передові методи, гарантує адекватне вирішення питання з урахуванням інтересів обох сторін. Стягнення боргів у Києві належить до сфери нашого обслуговування. Ми зацікавлені в позитивному результаті не менше, ніж наші клієнти, тому що винагорода за кропітку роботу залежить від ТІЛЬКИ позитивного результату. Ми гарантуємо взаємовигідне вирішення спорів і 100-відсотковий результат з поверненням клієнту повної суми заборгованості, включаючи набіглі проценти.

Повернення боргів будь-якої складності

Усі заходи проходять за складеним планом, до пунктів якого входять:
 • вміле продзвонювання з коректним, але переконливим нагадуванням про заборгованість;
 • пошук актуальної інформації про боржника;
 • знаходження додаткових контактів, пов’язаних із порушником (якщо він ховається);
 • законне пробивання фінансових можливостей, оформлених на боржника (і фіктивно переоформлених) активів та нерухомості.
 • Зустріч із боржником

Для пошуку ми використовуємо інформацію з реєстрів та соціальних мереж Instagram, Facebook. Маючи за плечима 10-річний досвід із ситуаціями будь-якої складності, наділені офіційними повноваженнями, ми проводимо низку заходів, які допомагають виявити можливі шляхи вирішення проблеми. Всі наші дії офіційні із укладанням договору на співпрацю із замовником та поетапним виконанням: передачею портфеля, постійним наданням звітів щодо просування справи (за кожним боржником). Розрахунок проводиться тільки після виконання послуги за заздалегідь обумовленою сіткою розцінок. Ми надаємо юридичний супровід кредиту та виконання ухвали суду. Охорона будівельного майданчика. Наші повноваження дозволяють «дістати» боржника навіть з-за кордону, тому втекти від боргів у такий спосіб йому не вдасться.

ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти щодо повернення боргів
“Співробітництвом задоволені і радимо вас своїм знайомим! Тому що впевнені як їхні послуги. “
ІГОР ВІНЦЬКІВ
“ Тут працюють настояння професіонали у сфері повернення боргів. Найкраща компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
Юра Гордієнка
“ Ми замовили Security Corporation повернення заборгованості на велику суму. Дуже задоволені співробітники майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
АННА ГОРОВА

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити повернення боргу та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

5/5 - (222 votes)