время работы 24/7 Круглосуточно

Охорона приватного будинку


ᐈ 【ОХОРОНА ПРИВАТНОГО БУДИНКУ】 ⭐ Великий вибір засобів для охорони ✪ Великий досвід ✅ Замовити охорону приватного будинку Київ ✅ Гарантія якісної охорони ⭐ приватного будинку в Києві та Області.

Холдинг охоронних підприємств «Security Corporation» – надає послуги безпеки приватних будинків. Якісна, сучасна охорона будинку забезпечується складною системою сигналізації, мета якої не тільки запобігання несанкціонованого проникнення, але і оповіщення в разі витоку газу, появи чадного газу, диму, протікання води.

Охорона приватного будинку Київ. Замовити охорону котеджу в Києві

Для того щоб максимально убезпечити ваше житло, потрібно визначити оптимальний варіант сигналізації, з потрібними опціями, а відповідно і з типом обладнання. Сучасні системи захисту бувають зі звуковим сповіщенням, з автодозвоном і пультові. Звукова сигналізація, в разі несанкціонованого доступу, подасть звуковий сигнал. Такий тип сигналізації найбільше популярний на дачах.

Охорона території будинку. Замовити охорону території будинку

Більш сучасна охорона будинку – сигналізація з автодозвоном. Принцип її дії полягає у відправці повідомлення або дзвінка на вказаний вами номер. Це може бути як ваш номер, так і номер довіреної особи. Деякі охоронні фірми пропонують найдорожчий тип сигналізації – пультової. Після сигналу тривоги пультової системи на об’єкт виїжджають співробітники служби охорони. Якщо вам потрібна будь-яка з перерахованих вище систем, звертайтеся в нашу компанію, і ми забезпечимо високий рівень безпеки вашого будинку.

Вартість охорони будинку буде залежати від площі об’єкту, що охороняється: чим більше будинок, тим більше апаратури потрібно буде встановити. Звичайно, все залежить від кількості кімнат, в яких ви хочете встановити обладнання.


Крім внутрішньої площі, є ще необхідність захисту зовнішнього території. Наше підприємство пропонує різні рішення для захисту зовнішніх територій – сучасні системи, що дозволяють ефективно відстежити і припинити несанкціоноване проникнення.

Охорона котеджу Київ. Замовити охорону приватного будинку Київ


Безпека вашого будинку буде залежати від того, наскільки продумана і якісно виконана робота. Звернувшись в нашу компанію, ви будете мати гарантію повної безпеки свого житла.

Контакти:

+38 (068) 559-71-77

+38 (073) 559-71-77

+38 (095) 559-71-77

5/5 - (1 vote)