Аудит існуючої охорони

Маючи в своїй організації охорону, що входить до штату підприємства або за договором із сторонніми охоронними структурами, у будь-якого керівника часом виникає питання про сумлінність несення служби охоронцями та загальний стан безпеки.

Чи впевнені ви у своїй охороні?

Приходячи на роботу, як правило, ви бачите сек’юріті, що бадьоро вітає вас, бездоганно виконує свою роботу. Чи є гарантія того, що за годину до вашого приходу він не дрімав на посаді, коли мав виконувати свої обов’язки? І чи ви впевнені на 100%, що рівень знань та професійної підготовки таких співробітників відповідає необхідним параметрам для створення достатнього рівня безпеки, пропускного режиму тощо.

Аудит безпеки підприємства

Моніторинг
24 /7
850+ постів охорони
Професійно
Монтаж систем охорони
Пульт охорони
Понад 2000 співробітників
Онлайн консультації

ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ОХОРОННИХ ПОСЛУГ

Можна самостійно проводити позапланові, раптові перевірки, давати оцінки та робити висновки щодо якості несення охоронної служби. Але надавши таку роботу спеціалізованій організації, рівень аудиту існуючої охорони, швидше за все, буде набагато вищим. Наша охоронна компанія, володіючи величезним досвідом у галузі фізичної охорони, виконає досконалу та детальну перевірку наявної охорони та дасть оцінку загального стану рівня безпеки.

АУДИТ ОХОРОННОЇ ФІРМИ

Широкий спектр охоронних послуг
Багаторічний досвід роботи в охороні
Інфраструктура підтримки 24/7
Контроль кожного об'єкту

АУДИТ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА

Ми здійснюємо професійний аудит безпеки підприємства та існуючої охорони. Щоб дізнатися вартість аудиту, дзвоніть!

Вартість аудиту:

  • Від 5 000 грн – Комплексний аудит охорони

ВАРТІСТЬ ОХОРОННОГО АУДИТУ

Виявлення порушень у структурі охорони

Основними цілями при проведенні нами такої роботи є виявлення порушень у роботі охорони, невідповідності роботи персоналу існуючим посадовим інструкціям та укладеним договорам. Ми допоможемо знайти недоліки в системі безпеки та виявити основні слабкі ланки, як у фізичній, так і технічній структурі охорони. Фізична охорона об’єктів у Києві будь-якої складності.

Повноцінна перевірка рівня безпеки

Перед проведенням аудиту охорони наші фахівці виконають попередню оцінку структури безпеки та складуть план подальшої роботи. У процесі роботи будуть зроблені спроби проходу в зони з обмеженим доступом без пропуску, і приховане проникнення на об’єкти, що охороняються. За погодженням з керівництвом, може бути виконана перевірка проф. придатність працівників охоронної структури.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

НЕГЛАСНА ПЕРЕВІРКА ОХОРОНИ

Перевірка може бути негласною, що дозволить зробити найбільш якісні та об’єктивні висновки. Результатом нашої роботи буде детальний звіт, фото-відеоматеріали, конкретні рекомендації щодо покращення стану безпеки, а за потреби і щодо заміни окремих осіб. Неймовірна ціна на Охорона житлового комплексу в Секюріті Корпорейшн в Київ У результаті ви підвищите рівень свого спокою та отримаєте впевненість у тому, що виділена стаття витрат на охорону повністю обґрунтована.

АУДИТ ОХОРОНИ ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти за аудит безпеки
Замовили аудит охорони свого офісу. Дуже добре виконали свою роботу, вирішили багато питань. Адекватні ціни. Залишилися задоволені, вирішили замовити охорону у Секюріті Корпорейшн.
Павло
“ Почали користуватися послугами компанії Секюріті Корпорейшн, для охорони ЖК, оскільки замовили аудит безпеки, та зробили для себе висновки всі. Із самого початку помітив добре опрацьовану, продуману, послідовну тактику та побудову роботи, при якій охоронна здійснюється якісно та без перебоїв. “
Михайло
“ Нам для складу будівельних матеріалів потрібно було 4 охоронця. Але спочатку ми замовили аудит безпеки. Ця фірма надала нам охоронців та начальника охорони, ціни дуже хороші, робота виконується чудово! Постійні звітності, дотримання всіх договірних відносин! Дуже круто! “
Костянтин

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити аудит безпеки та охорони. Уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

4.9/5 - (777 votes)