Охорона котеджних містечок

Активна забудова передмістя Києва надає можливість проживання в екологічно чистому районі з організованою інфраструктурою. Для забезпечення безпеки, а також для запобігання крадіжкам, розбою, вандалізму житлові комплекси потребують надійної охорони. Компанія Security Corporation надає охоронні послуги для елітних селищ, а також укладає індивідуальні договори з власниками приватних котеджів. Використання сучасних технічних засобів та професіоналізм співробітників попереджають проникнення сторонніх осіб та крадіжку майна.

ВАРТІСТЬ ОХОРОНИ КОТЕДЖНИХ ПОСІЛКІВ

Ціна послуги з охорони котеджного містечка залежить від таких факторів:

 • Площа котеджного селища, що визначить кількість задіяних охоронців;
  Оснащення території
 • котеджного селища технічними засобами охорони (датчики, відеокамери, елементи СКУД та ін.);
 • Рівень режимності котеджного селища.
Ціна охорони котеджних селищОхорона котеджу
Вартість охорони котеджного селищаВід 14 500 грн.
Широкий спектр охоронних послуг
Багаторічний досвід роботи в охороні
Інфраструктура підтримки 24/7
Контроль кожного об'єкту, що охороняється

Замовити охорону котеджних селищ

Проживання за містом у власному котеджі потребує застосування підвищених заходів безпеки. Фізична охорона об’єктів Київ. Відстань від правоохоронних органів робить житло більш вразливим для проникнення зловмисників у порівнянні з міською квартирою. Вирішити проблему покликана організація охорони, що включає:

 • Дотримання контрольно-пропускного режиму.
 • Охорону периметра, у тому числі із використанням систем відеоспостереження.
 • Охорону власності власників котеджів.
 • Запобігання розкраданню та угону транспортних засобів.
 • Патрулювання території співробітниками охоронної компанії, які володіють навичками рукопашного бою та спецзасобами.
 • Автопатрулювання.
 • Попередження актів вандалізму, підпалів, пограбувань, порушення громадського порядку.

Охорона консьєрж-служба

– З режимом охорони 24 години – від 15 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – 12 000 грн

Збройна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 30 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 20 000 грн

Неозброєна охорона

– З режимом охорони 24 години – від 16 000 грн
– З режимом охорони 12 годин – від 12 000 грн

Фізична охорона котеджних селищ

Ми здійснюємо охорону майна та територій котеджних містечок та селищ, надаючи комплексні рішення для забезпечення безпеки. Це включає організацію контрольно-пропускних пунктів та формування команди співробітників для денної та нічної змін.

Для посилення захисту майна ми активно застосовуємо технічні засоби безпеки, такі як встановлення камер відеоспостереження та сигналізації. Ми ретельно оглядаємо територію кожного містечка та розробляємо методи захисту, які найкраще відповідають його унікальним потребам. Ми також підбираємо стратегії та тактики забезпечення безпеки відповідно до конкретних завдань кожного селища.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Організація фізичної охорони котеджних селищ

Ефективна організація охорони котеджних містечок включає кілька важливих етапів. Ці етапи включають аналіз об’єкта, оцінку ризиків, розробку стратегічного плану, встановлення та налаштування технічних засобів безпеки, моніторинг відеоспостереження, а також грамотне розміщення фізичної охорони та планування маршрутів патрулювання.

У підготовчій фазі проводиться аналіз плану котеджного містечка, під час якого вивчаються потенційні загрози, можливі маршрути проникнення сторонніх осіб та визначаються необхідні заходи для запобігання правопорушенням.

Важливе значення мають чинники, такі як загальна площа території, особливості ландшафту, кількість будівель, місцезнаходження в’їздів і виїздів для автомобілів, тип огородження, що використовується, наявність контрольно-пропускних пунктів і шлагбаумів. Ці фактори є основою для розробки подальших дій та безпеки безпеки охоронної компанії.

ОХОРОНА КОТЕДЖНИХ МІСТ ТА СЕЛИЩ

Якщо вам потрібна регулярна охорона котеджних селищ у Києві та Київській області, ми надамо вам вигідні пропозиції від спеціалізованих організацій у вашому регіоні.

Ми запрошуємо вас ознайомитись з можливостями та умовами співпраці з охоронним агентством “Security Corporation“. Наш комплексний підхід включає цілодобове патрулювання об’єктів, оперативне реагування на випадки несанкціонованого проникнення та адекватні тарифи на послуги.

Security Corporation” гарантує надійний захист житлових об’єктів як у межах міста, так і за його межами. Наші професійні співробітники готові забезпечити безпеку.

Моніторинг
Охорона 24 /7
850+ постів охорони
Професійна охорона
Монтаж систем охорони
Пульт охорони
Понад 2000 співробітників
Онлайн консультації

ОХОРОНА КОТЕДЖНИХ МІСТЕЧОК ВІДГУКИ

Що кажуть наші задоволені клієнти з фізичної охорони котеджних містечок
“Співробітництвом задоволені і збираємось продовжити договір ще на один рік. так само зараз будемо залучати цю компанію до охорони нового складу, тому що впевнені як їхні послуги. “
ИГОРЬ ВЕНЦОВ
“ Тут працюють настояння професіонали у сфері охорони. Найкраща охоронна компанія в даний момент з оптимальними цінами. Рекомендую! “
ЮРА ГОРДИЕНКО
“ Ми замовили у Security Corporation фізичну охорону на 11 постів. Дуже задоволені охоронці майстра своєї справи. Дуже клієнтоорієнтована компанія. Рекомендую! “
АННА ГОРОВАЯ

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами для консультації

Наша охоронна компанія надає послуги за оптимальними цінами. У нас діють гнучкі розцінки, що дозволяють підібрати комплекс охоронних послуг під будь-який бюджет та можливості Клієнта.

Замовити охорону об’єктів та уточнити всі деталі можна за телефоном! Зателефонуйте нам!

4.9/5 - (155 votes)