Установка Систем Контролю Доступу

Професійна ✅ 【ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ】 ⭐ в Києві ✅ Гарантійне обслуговування ✅ Замовити установку СКД Київ. Доступні ціни на установку СКУД Київ від S.C. Дані системи – невід’ємна частина будь-якої інтегрованої системи безпеки, що допомагають захистити від небажаних проникнень на об’єкт, проводити контроль ситуації на об’єкті і відслідковувати переміщення людей, що знаходяться в приміщенні. СКД в комплексі являють собою спеціальне технічне та програмне забезпечення, яке призначене для здійснення контролю, а також реєстрації доступу об’єктів (це можуть як люди, так і транспорт) на території або ж у приміщенні. Охорона об’єктів.

Монтаж систем контролю доступу

У последне час технологія систем контролю доступу є динамічно розвиваються напрямком. Пов’язують це з тим, що таким системам під силу забезпечити автоматичний контроль доступу в приміщення, і подальше управління об’єктом. СКД можу вирішувати такі завдання:

– облік робочого часу;

– своєчасне визначення розташування будь-якого із співробітників;

– керування освітленням, вентиляцією, а також ліфтами.

Замовити установку контролю доступу в офіс

До вищепереліченого можна додати те, що система 24 години на добу забезпечує вирішення проблем, що стосуються безпеки та істотно знижує роль «людського фактора» в питаннях, пов’язаних з контролем складних об’єктів.

В основі роботи системи контролю доступу лежить принцип порівняння ознак ідентифікації конкретного зазначеного об’єкта з тими ознаками, які зберігаються в пам’яті системи. На сьогоднішній день найбільш перспективними є біометрична і радіочастотна системи ідентифікації.

Системи контролю доступу Київ

В системі RFID (радіочастотна ідентифікація) використовують спеціальні дистанційні пластикові карти. За Якщо порівнювати їх з картами попереднього покоління (карти зі штрих-кодом, магнітні та інші), у дистанційних є цілий ряд переваг:

  1. Ідентифікація проводиться через унікальний цифровий код, який випромінює мікросхема, розташована на мапі.
  2. Спеціальний пристрій-зчитувач, що приймає код карти, має передавач і антену.
  3. Всі карти, які знаходяться в зоні дії зчитувача, отримують енергію від самого випромінювача, при цьому активуються і передають на зчитувач свій цифровий код.
  4. Спеціально для цього використовують надвисокі радіочастоти, що робить дальність зчитування на порядок більше. Також цей спосіб дає більш високу швидкість обміну даними, можливість їх захисту і кодування, робить габарити антени менше, можливість ідентифікації об’єктів, які переміщуються.

Біометричні СКД використовують біометричні параметри кожної людини (відбиток пальця, малюнок сітківки, геометрія руки або особи та інші), як унікальні ознаки ідентифікації. Така система серйозно підвищує рівень безпеки об’єкта, їй під силу обеспеціть захист самих СКД від забороненого доступу.

Установка систем СКД Київ

Широке застосування серед біометричних технологій отримала ідентифікація людини за відбитками пальців. Надійну роботу такої системи забезпечує застосування математичних методів розпізнавання, а також розвиток технології дактилоскопічних сканерів. На зміну оптичним сканерів приходять термічні, ємнісні, ультразвукові, п’єзоелектричні і т.д. Вони відрізняються меншою вартістю, великою надійністю, габаритами і високим ступенем захисту.

Монтаж систем СКД

СКД бувають різного ступеня складності. Найпростіша з можливих представляє з себе автоматичну прохідну або мережу електронних замків.

До елементів системи контролю доступу відносять:

– зчитувачі і контролери;

– інтерфейсні модулі;

– програмне забезпечення;

– безперебійні БП.

Установка системи контролю доступу Київ

Виконавчими пристроями СКД називають електромагнітні та електромеханічні замки, електрозащіпки, турнікети, шлагбауми, ригелі засувки, шлюзи та інші.

Якщо Ви бажаєте встановити таку систему на своєму об’єкті, звертайтеся до нас. Ми, як фахівці, допоможемо захистити ваш об’єкт, виконавши роботу якісно в короткі терміни.

4.9/5 - (22 votes)